O nas

Kim jesteśmy

1
RZETELNOŚĆ

Zawsze dbamy o jakość naszych usług, podchodząc do każdego problemu klienta w sposób zindywidualizowany

2
POUFNOŚĆ

Dbamy o anonimowość naszych klientów oraz zapewniamy spokojną atmosferę spotkań

3
EMPATIA

Dbamy o dobrą atmosferę pracy, podchodząc do każdego z życzliwością. Staramy się słuchać uważnie, aby możliwe było wzajemne porozumienie

Kilka słów o nas

Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem, oferującym specjalistyczną pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną, pedagogiczną, logopedyczną, diagnostyczną i reedukacyjną.

Centrum Dobra Terapia oferuje kompleksową opiekę logopedyczną oraz psychologiczną: terapię indywidualną dla dorosłych, interwencję kryzysową zwaną pierwszą pomocą psychologiczną, terapię rodzinną obejmującą problemy wychowawcze. Pracujemy również indywidualnie i grupowo w zakresie poradnictwa zawodowego. Mamy doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu nabywania kompetencji społecznych.

Wiemy, w jak delikatnym obszarze się poruszamy i z jakim trudem wiąże się pierwsza wizyta u jednego ze specjalistów naszej branży. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby odbywały się one w bezpiecznej, spokojnej, komfortowej i dyskretnej atmosferze. W kontakcie tym kładziemy nacisk nie tylko na profesjonalizm i wysoką merytoryczną jakość naszych usług, ale też kulturę, szacunek i dyskrecję.

Dzięki naszej wiedzy i wsparciu pomożemy Państwu znaleźć rozwiązania w trudnych sytuacjach życiowych, stać się lepiej rozumiejącym rodzicem, dobrze funkcjonującym i szczęśliwym dzieckiem.

Zapraszamy do umówienia się na pierwszą konsultację, w czasie której wysłuchamy, i uwzględniając Państwa oczekiwania, zaproponujemy najlepszą formę pomocy.

 

Standardy pracy

W naszym Ośrodku pracujemy według standardów zawartych w:

"Kodeksie etycznym psychoterapeuty" uchwalonym przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego
"Kodeksie etyczno - zawodowym psychologa" uchwalonym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne
"Kodeksie etycznym logopedy" uchwalony przez Polski Związek Logopedów
"Kodeksie Etyczno-Zawodowym Terapeuty Uzależnień zatwierdzony przez Dyrektora Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii

 

Współpracujemy z certyfikowanymi superwizorami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Podlegamy regularnej superwizji i dbamy o ciągły rozwój naszych kwalifikacji, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

 

Polskie Towarzystwo Psychologiczne (PTP) - www.ptp.org.pl
Polskie Towarzystwo Psychiatryczne (PTP) - www.psychiatria.org.pl
Polski Związek Logopedów (PZL) - www.logopeda.org.pl
Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (PARPA) - www.parpa.pl

czytaj więcej